Kangrenist.com

Kamisama Hajimemashita Anime Önerisi

Yazar: Kangrenist Tarih: 03/01/2017 Kategori: Anime Önerileri / ÖNERİLER
Kamisama Hajimemashita  Anime Önerisi
Paylaş:

Merhaba 🙂

Romantizm içeriğine sahip anime arayanlara güzel bir önerim var. İzlerken birden fazla duygu karmaşası yaşadım. Kamisama Hajimemashita keyif alarak izleyeceğiniz serilerden birisi.

Kamisama Hajimemashita Anime Konusu

Nanami adında genç bir kız karakter vardır. Yapısı gereği oldukça iyi özelliklere sahip biri olarak tasarlanmış. Masum ve kötülük düşünmeyen birisi. Nanami babası yüzünden bazı sıkıntılar yaşıyor. Bu sebeple evsiz bir şekilde ortada kalıyor. Bir tapınağa uğruyor ve burada bir tanrı ile karşılaşıyor. Tapınaktan sıkılmış olan bu tanrı güçlerini Nanami ’ye devrediyor. Tüm bunların sonucunda asıl konu başlıyor. Öğrenmesi gereken birçok şey vardır.

Kamisama Hajimemashita Anime Önerisi

Tapınakta Tomoe adında bir tilki vardır. Tomoe eski tanrıya gönülden bağlıdır. Asi bir ruha sahiptir ve birçok zorluk yaşamıştır. Kulaklarını dikip ters baktığı zamanlar her şey olabilir. Nanami pekte kolay kabul etmeyeceğinden bir dizi olay yaşanır. Hem gülümseten hem de kalbinizi ezen birçok durum yaşanacak. Kamisama Hajimemashita animesi içinizi ısıtacak.

Kamisama Hajimemashita Anime Önerisi

 

Kamisama Hajimemashita Anime İçeriği, Yapımcıları ve Türü

Bu ikisi dışında başka yan karakterlerde bulunmakta. Çizim kalitesi çokta kötü değil. 13 yaş üzeri izleyiciler için uygun. Tür olarak ise Romantizm, Shoujo, Fantastik Güçler, Komedi, Şeytanlar ve Doğaüstü güç gibi kategorilere girmektedir.  2012 Yılı Vizyon tarihi olarak görünmektedir. Puanlama sisteminde 10/8.74 alarak beğeni kazanmıştır. TMS Entertainment Stüdyo tarafından yapımı üstlenilmiştir.  Zaten bölümler kısa oluğundan hemen biter. 13 Bölümden oluşmaktadır.

 

Kamisama Hajimemashita Anime Önerisi

 

Ben çok eskiden izlemiştim şimdi yazıyı güncelleyebildim. O zaman serinin 2 sezonu bulunmuyordu.

Şu an ikinci sezon var. Bu yüzden şanlısınız. Mangasını maalesef okuma fırsatım olmadı. Bir çok seriyi güncel halde takip ediyorum yakında mangasını da okursam keyifle paylaşmayı düşünüyorum.

 

Kamisama Hajimemashita Anime Önerisi

Kamisama Hajimemashita  Anime Nasıl

Ben konu olarak akıcı buldum. Tabi o zaman yaşım biraz daha küçük olduğundan çok keyif almıştım. Ama şimdi geriye dönüp tekrar izlemem. 15-22 yaş arası için oldukça keyifli bir seri. Özellikle naif, temiz içerikli serileri takip edenler için iyi bir seçenek. Karakterler birbirinden farklı Son zamanlarda bazı anime karakterleri, çizimleri birbirinin kopyası gibi gelmeye başladı. Fakat Kamisama Hajimemashita bu durum söz konusu değildi. İzlemek isteyenler için kaynak linki aşağıya ekleyeceğim.

Kamisama Hajimemashita Anime Önerisi

 

 

Kamisama Hajimemashita buradan izleyebilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?